Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

Osoby które miałby chęć wybrać się na zlot cegieł w 2015 proszone są o:
1. podanie terminów, miesięcy czy pór roku w których chciałyby wziąć udział w zlocie
2. podanie terminów w których nie wezmą udziału w zlocie ze względu np na inne imprezy np Volvo Beurs

Dodatkowo, podawajcie propozycje co do konkretnych ośrodków w okolicy trójkąta Poznań, Bydgoszcz, Łódź. Na pierwszy zlot musimy wybrać opcję centrum Polski lub okolica, tak by jak najwięcej osób miało racjonalną odległość do pokonania.

Wybierzemy z pośród 2-3 ośrodków ten który w interesującym nas terminie będzie mógł nas ugościć w przystępnej cenie.

Koncepcja zlotu jaką proponuję to rozpoczęcie w piątek, a zakończenie w niedzielę przed południem. Dzięki temu będzie można pomyśleć o dodatkowych atrakcjach i na trzeźwo w niedzielę pojechać do domu. Na taki zlot śmiało zabieramy swoje rodziny czy znajomych fanów/fanki kantów.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: dom?n »

Ja tradycyjnie mam nadzieję mieć wszystkie weekendy w wakacje zajęte, bo dzięki temu zarabiam, ale nie jestem w stanie ustalić czy tak będzie. Taka już praca w rozrywce ;)

Gdziekolwiek i kiedykolwiek będzie postaram się przyjechać i zostać dłużej niż 5 godzin.

Beurs raczej jest pod koniec wakacji :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

To ważne info. W sumie okres przed wakacjami lub tuż po jest dobry również ze względu na niższe ceny i mniejszy tłok, a pogoda może być równie dobra.

Edit: jest też taki pomysł, co by połączyć zlot volvorwd ze zlotem saabów 9000. Co myślicie?
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: dom?n »

Ja tam chętnie poznam 9k :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
panrysiek
Posty: 330
Rejestracja: 16 listopada 2014, 20:00
Lokalizacja: Wro

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: panrysiek »

Byle nie majówka bo mam zaklepany już inny zlot. 9000 są faaaajne, dziś pół miasta przejechałem za takim (zgniłkiem ale turbo), mrugnąłem mu nawet ale bez reakcji.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2014, 00:24 przez panrysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

Pierwsze odpowiedzi nakierowują na czerwiec lub wrzesień. Patrząc w kalendarz...

Czerwiec
4 czerwca, tj czwartek wypada Boże Ciało. Wystarczyło by wziąć piątek wolny i mamy długi weekend. Z drugiej strony nie wiem czy tyle dni razem wytrzymają nasze wątroby.
Następny weekend to 12-14 czerwca, potem już zaczynają się wakacyjne wyjazdy, tłok itd więc jeśli chodzi o czerwiec to sugeruję wybór z tych dwóch terminów.

Wrzesień
tutaj właściwie każdy weekend wchodzi w grę, ale pod koniec września mogą być chłodne noce.

Póki nie ma mocnego sprzeciwu spróbuję połączyć dwa wątki tj VolvoRWD i Saab 9k. Problem tylko taki, że dwoma nie przyjadę na zlot, ale tutaj mogę brata poprosić o pomoc :)
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
xxMAXIMxx
Posty: 100
Rejestracja: 27 października 2014, 22:36

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: xxMAXIMxx »

Co roku jestem na dużej ilość zlotów VW. Najlepszy jest organizowany w Nysie. Miejscówka jest bardzo dobra, jest ośrodek, dużo domków do wynajęcia, duże jezioro, plaża piaszczysta, zapora, wszystko pod ręką. Taki typ miejscówki jest nalepszy. Osobiście proponował bym właśnie to miejsce - choć też mam tam 4 godziny jazdy.

http://www.nor.nysa.pl/?id=p0604
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

Fani VW mają jednak dużo większy staż jeśli chodzi o zloty i wiele cyklicznych imprez. Miejscówka fajna, ale szukamy jednak czegoś w centrum PL, tak by jak najwięcej osób miało sensowną odległość. Do Nysy by dojechały ze 4 sztuki.. a jednak fajniej by było zebrać chociaż z 10.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
deejay.ftb
Posty: 236
Rejestracja: 02 października 2014, 16:09
Lokalizacja: WWL

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: deejay.ftb »

to ja proponuje "miejscowosc o niewymawialnej nazwie" czyli Dzierżąznę kolo Piątku - ooooo tutaj - na zdjeciach w Mapach Gugla widac nawet ewentualna miejscowke.
bylem, spraktykowalem, jest spoko. utrudnieniem jest pewien niedobor atrakcji (np. do term w Uniejowie jest 50km)

wzgledem terminu - mam podobna sytuacje jak dom?n czyli im wiecej zajetych weekendow w sezonie zlotowym tym lepiej dla domowego budzetu :)
0 x
"he who shall be last, shall be sideways and smiling"
~Jezza, 19:3

wiele rzeczy sie skonczylo, inne jeszcze trwaja ale i to juz niedlugo
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: Ogólnopolski zlot 2015: termin & lokalizacja

Post autor: Mareek »

Dwa pytania Deejay. W jakim okresie jest ten sezon zlotowy u Ciebie i jaka tam jest baza w sensie czy to są np domki bez ogrzewania, czyli na sezon letni czy jakiś hotel, ośrodek, pole namiotowe?
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Zablokowany