IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

matibobi
Posty: 239
Rejestracja: 31 marca 2016, 11:35
Lokalizacja: Leszno, Wlkp

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matibobi »

Pasuje opcja JoeM i Endriugto. Krótkie postoje będziemy zmuszeni wykorzystać na karmienie Żuczka. Jeszcze piersią więc proszę o wyrozumiałość i solidarność.
0 x
Pozdrawiam !!!
690-018-111
matibobi
PV 544 '61 B16, 240 '89 B230F, 740 '92 B230F, 940 '92 B230FB, 850 '96 B5244S, XC90 '06 D5…
ex. ,S80 royal executive, s80 d5
6x240 `80, 2x`82, `84, `89, 93
940 ‚92`94, 92, 92, 92, 960 `91
V70 99, 01,
850 96
340 88
Awatar użytkownika
populus
Posty: 64
Rejestracja: 05 marca 2017, 23:41

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: populus »

MacMru ja będę jechał przez Żnin i Koronowo spod Bydgoszczy, ale z pierwszą ekipą się nie będę w stanie zgarnąć bo dziecko jeszcze z rana musi iść do szkoły, a nawet nie bardzo się jest jak urwać skoro dopiero zaczyna o 8:45 :/ chyba, że z czegoś tam ucieknie ;)
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - zapisy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

JoeM pisze:
jinx pisze:Z Poznania jedziemy wspólnie Endriugto, JoeM i ja. Ruszamy jakoś po śniadaniu w piątek, ktoś z okolic chce się dołączyć do kawalkady?
Jeszcze pewnie MacMru z Wrocławia, Mati z Leszna i Bartek
Szlak, o Sambo zapomniałem. Przecież rusza ode mnie. Przepraszam Radek :D
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

W sumie dla Was lepsza jest opcja przez Bydgoszcz. Ja nie chciałbym jechać ani obwodnicą ani przez miasto.
Możemy zrobić tak że ja pojadę sobie przez Oborniki, Rogoźno, Wągrowiec, Kcynię i dołączę do Was w okolicach Szubina czy gdzieś przed Bydgoszczą.
Po drodze możemy zatrzymać się w tej okolicy na obiad bo jakoś tak pewnie zgłodniejemy. Jest tam zajazd, karczma i restauracja :)
https://www.google.com/maps/place/Zajaz ... 17.9177309
Co Wy na to?
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

endriugto pisze:W sumie dla Was lepsza jest opcja przez Bydgoszcz. Ja nie chciałbym jechać ani obwodnicą ani przez miasto.
Możemy zrobić tak że ja pojadę sobie przez Oborniki, Rogoźno, Wągrowiec, Kcynię i dołączę do Was w okolicach Szubina czy gdzieś przed Bydgoszczą.
Po drodze możemy zatrzymać się w tej okolicy na obiad bo jakoś tak pewnie zgłodniejemy. Jest tam zajazd, karczma i restauracja :)
https://www.google.com/maps/place/Zajaz ... 17.9177309
Co Wy na to?
"My" możemy się spotkać w strategicznym miejscu (tu myślałem o parkingu salonu Komfort W Komornikach, tam umówiłem się wstępnie z Bartkiem, tu będzie miał po drodze Mati i stamtąd można jechać w każda stronę) i zgarnąć Cie po drodze ze Skórzewa. Kombinowanie zjechania się gdzieś koło Bydgoszczy nie do końca ma sens skoro od razu można jechać razem nawet "twoja" trasą jeśli jest ok (nie znam, nie jechałem).
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

JoeM pisze:
endriugto pisze:W sumie dla Was lepsza jest opcja przez Bydgoszcz. Ja nie chciałbym jechać ani obwodnicą ani przez miasto.
Możemy zrobić tak że ja pojadę sobie przez Oborniki, Rogoźno, Wągrowiec, Kcynię i dołączę do Was w okolicach Szubina czy gdzieś przed Bydgoszczą.
Po drodze możemy zatrzymać się w tej okolicy na obiad bo jakoś tak pewnie zgłodniejemy. Jest tam zajazd, karczma i restauracja :)
https://www.google.com/maps/place/Zajaz ... 17.9177309
Co Wy na to?
"My" możemy się spotkać w strategicznym miejscu (tu myślałem o parkingu salonu Komfort W Komornikach, tam umówiłem się wstępnie z Bartkiem, tu będzie miał po drodze Mati i stamtąd można jechać w każda stronę) i zgarnąć Cie po drodze ze Skórzewa. Kombinowanie zjechania się gdzieś koło Bydgoszczy nie do końca ma sens skoro od razu można jechać razem nawet "twoja" trasą jeśli jest ok (nie znam, nie jechałem).
A jak wygląda odcinek Gniezno Bydgoszcz? Widzę że tam są remonty?
Chciałeś lecieć do Gniezna przez S5? Ja chciałem ekspresówek unikać.
Ja "mojej" trasy jakoś super nie planowałem. Tak mi google podpowiedziało z mojego domu. Najkrótsza i najszybsza droga unikająca ekspresówek.
Krajówką jedziemy przed Chodzież (ten odcinek znam bardzo dobrze bo często jeżdżę do teściów do Piły) i później tylko drogi lokalne i wojewódzkie. Krajobraz pola i lasy. Wydaje mi się że jest dość mało miejscowości.
Żeby nie wjeżdżać po mnie do Skórzewa (obrzeżami miasta się ciężko w grupie jeździ bo światła) to możemy spotkać się np na parkingu Leroy Merlin w Suchym Lesie.
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

endriugto pisze: A jak wygląda odcinek Gniezno Bydgoszcz? Widzę że tam są remonty?
Chciałeś lecieć do Gniezna przez S5? Ja chciałem ekspresówek unikać.
Ponad 80 km ekonomicznej trasy miód-malina (autostradą i ekspresówką), po tych kilometrach prace drogowe na uboczach związane z budową drogi ekspresowej. Droga płynna. Ja nie unikam ekspresówek a raczej kiepskich i wąski dróg gdzie tłucze się auto a kolumnę ciężko wyprzedzić na jednopasmówce a jeden z drugim będzie się wciskał miedzy nas. Bardziej urozmaicona trasa za Bydgoszczą. No ale ja nie namawiam bo mi wszystko jedno, byle razem.
Btw. Niestety obawiam się że jednak razem nie da rady. Lekarz płożył wizytę córki na piątek. Gabinet czynny od 8.00 i nie wiemy ile to zajmie, więc chyba zgadamy się z MacMru i z Kujawiakiem.
1 x
Awatar użytkownika
dom?n
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: 01 października 2014, 00:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dom?n »

Cisnęliśmy ostatnio do Bydgoszczy przez S5, potem Gąsawa - Żnin - Łabiszyn - jest tam fajnie. Przejazd S5 trwa tylko 45 minut, potem już bez nudy :)
0 x
940 Turbo '91 · dekwadrat · poznańskie klasyki nocą
re5pect pisze: Jeżeli chcesz żeby Twoje RWD dobrze się prowadziło w zakrętach, było szybkie, dobrze hamowało, a to wszystko bez wydawania taczki pieniędzy na modyfikacje to polecam zakup BMW :D
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

dom?n pisze:Cisnęliśmy ostatnio do Bydgoszczy przez S5, potem Gąsawa - Żnin - Łabiszyn - jest tam fajnie. Przejazd S5 trwa tylko 45 minut, potem już bez nudy :)
Ty siem nie odzywaj bo nie jedziesz :P
0 x
Awatar użytkownika
jinx
Posty: 268
Rejestracja: 18 marca 2018, 18:39
Lokalizacja: Poznań

Re: IV Ogólnopolski Zjazd VolvoRWD.pl - 2018 Dębrzyno - koordynacja przejazdów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jinx »

JoeM pisze: "My" możemy się spotkać w strategicznym miejscu (tu myślałem o parkingu salonu Komfort W Komornikach, tam umówiłem się wstępnie z Bartkiem, tu będzie miał po drodze Mati i stamtąd można jechać w każda stronę) i zgarnąć Cie po drodze ze Skórzewa. Kombinowanie zjechania się gdzieś koło Bydgoszczy nie do końca ma sens skoro od razu można jechać razem nawet "twoja" trasą jeśli jest ok (nie znam, nie jechałem).
Wiesz, dla mnie komorniki to koniec świata więc słabo jechać tam i z powrotem 20km, wygodniej by było mi żebyście mnie zgarnęli z tego parkingu leroya w suchym, albo gdzieś po drodze, mieszkam na samej północy miasta Poznań w końcu;)
0 x
Obrazek245 1992 B230F M47
ODPOWIEDZ