V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

Awatar użytkownika
MacMru
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 12:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacMru »

endriugto pisze:Boje się tylko że tak długa trasa z atrakcjami nas przerośnie. W zeszłym roku mieliśmy trasę 47 km. Wyjechaliśmy z ośrodka około 11 a wróciliśmy po 17.
Jeżeli „pętla z atrakcjami” 125 km i wyjazd ok. 9:15 miały by nas „przerastać” - to może bez sensu jechać 300/500/650 km, żeby tylko pobiesiadować wieczorem przy grillu ... w Bieszczadach :?: :!:
0 x
Awatar użytkownika
MacMru
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 12:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacMru »

... a idąc na kompromis można by zrezygnować z zapory na Solinie i skrócić „pętelkę”, skręcając w Czarnej Górze na drogę 894 (Mała pętla bieszczadzka) :)
1 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

MacMru pisze:
endriugto pisze:Boje się tylko że tak długa trasa z atrakcjami nas przerośnie. W zeszłym roku mieliśmy trasę 47 km. Wyjechaliśmy z ośrodka około 11 a wróciliśmy po 17.
Jeżeli „pętla z atrakcjami” 125 km i wyjazd ok. 9:15 miały by nas „przerastać” - to może bez sensu jechać 300/500/650 km, żeby tylko pobiesiadować wieczorem przy grillu ... w Bieszczadach :?: :!:
Przypominam że to nie jest rajd tylko zjazd. Wiem że to są Bieszczady ale musimy wziąć pod uwagę wszystkich w grupie czyli też dzieci gdzie jeden kolega przyjedzie z maluchem poniżej 1 roku a ja mam roczne bliźniaki. Wyprawa z nimi na szlak z mojej strony raczej odpada ale mogę też gdzieś poczekać.
Wszystkich nie zadowolimy. Musimy dojść do jakiegoś kompromisu. Mamy na to sporo czasu więc na pewno się uda :)
Nie mówię że mamy z hotelu nie wyjeżdżać w ogóle ale trzeba to jakoś zgrabnie spiąć czasowo.
W 2017 roku miałem feedback że było za długo i że było to męczące. Były prośby o więcej czasu przy autach i we własnym gronie. Tak też się stało w 2018.
Porównajcie sobie trasy z 2016, 2017 i 2018 roku i atrakcje i zdjęcia. Trzeba zaproponować dwie trasy bardziej zróżnicowane i zrobić ankietę.
Miejmy też świadomość że przyjeżdżamy na zjazd volvorwd a nie chcemy zwiedzić Bieszczady w parę godzin bo to jest po prostu niemożliwe.
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

MacMru pisze:... a idąc na kompromis można by zrezygnować z zapory na Solinie i skrócić „pętelkę”, skręcając w Czarnej Górze na drogę 894 (Mała pętla bieszczadzka) :)
Nie byłem nigdy nad Soliną ale mogę zrezygnować bo podobno zrobiła się z tego niezła cepeliada :)
0 x
Awatar użytkownika
MacMru
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 12:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacMru »

Malutki kompromis „jeden post wyżej”, a jak do tego „wytniemy” jeszcze jakąś atrakcję - to może uda się osiągnąć konsensus :D
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Albo coś takiego?
Zachowane wszystkie atrakcje Adama oprócz wspomnianej Soliny i zapuszczamy się odrobinę głębiej w Bieszczadzki Park Narodowy. Odległość podobna.

https://www.google.com/maps/dir/Wo%C5%8 ... 150153!3e0
1 x
Awatar użytkownika
MacMru
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 12:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacMru »

Jak widać na załączonym obrazku, jak się tylko chce - to z dogadaniem się nie ma najmniejszego problemu :D
Dla mnie Bieszczady to terra incognita, więc może niech nad atrakcyjnością widokową poszczególnych dróg, wypowie się ktoś - kto tam był i zna teren 8-)
0 x
Awatar użytkownika
Adam_RWD
Posty: 157
Rejestracja: 25 marca 2019, 21:14
Lokalizacja: Puławy

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam_RWD »

Też jestem za pozostaniem w sercu Bieszczad a pominięcie Soliny.

Co do Soliny- miejsce popularne, lecz nie wywołało na mnie zbytnio wrażenia, sądzę że natura i urokliwe drogi Bieszczad są dużo większą atrakcją.
0 x
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1228
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Niby tak, ale będąc już w okolicach Soliny może warto się tam właśnie pokazać :)
0 x
Awatar użytkownika
endriugto
Posty: 3655
Rejestracja: 28 października 2015, 15:26
Lokalizacja: Skórzewo 509 315 886

Re: V Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - ATRAKCJE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: endriugto »

Maciek4530 pisze:Niby tak, ale będąc już w okolicach Soliny może warto się tam właśnie pokazać :)
Można w piątek przed zjazdem albo w niedzielę po śniadaniu w mniejszych grupach :)
1 x
ODPOWIEDZ