VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

A może by sobotni wyjazd połączyć z obiadem np. w smażalni ryb?
2 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Ja pisząc, że nie mam ciśnienia na przejazd myślałem o piątku :) W sobotę nas nie będzie bo po śniadaniu wracamy.
Wyjazd w kolumnie to jedna z najfajniejszych atrakcji. Tradycja i świętość! Najlepiej sprawdzała się formuła wyjazdów do pobliskich miejscowość bez napinki. Napięty plan tworzył zobowiązania czasowe. Wszystko trzeba było robić z zegarkiem w ręku, a na bazę wracają niektórzy zmęczeni.
2 x
Awatar użytkownika
MacMru
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 12:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacMru »

Miś pisze: […]
Ale pomysl z tym Pasymiem jest dla mnie spoko.

Jak zerknąć na mapę to można zatoczyć krąg wokół jezior Serwent i Kalwa i daje to łącznie 50km.
Pasym, smażalnia i „zatoczenie kręgu” to bardzo dobre pomysły … a jakby ogarnęła nas ułańska fantazja, to można też zrobić „dużą pętlę”: Uroczysko Deresze -> Pasym -> Szczytno -> Uroczysko Deresze - żeby była pętla, to powrót przez Dźwierzuty ( drogą wojewódzką nr 600 lub krajową 57) - w sumie ~ 70 km
W Szczytnie są ruiny zamku krzyżackiego i niestety jakaś szkoła policyjna - co po Kłodzku źle się kojarzy, ale jak będziemy czujni - to może damy radę ;)
A jakaś Smażalnia po drodze na pewno też by się znalazła.
5 x
Mitek91
Posty: 178
Rejestracja: 17 stycznia 2021, 16:35

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mitek91 »

Pytanko, bo nie byłem jeszcze na zlocie RWD- Czy jeśli chciałbym się pojawić na kilka godzin, bo mam relatywnie blisko, to w jakim momencie gdzie najlepiej się pojawić żeby na luzie pogadać i ustawić swoją 940 w szeregu z innymi?
0 x
Dag

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dag »

.
Ostatnio zmieniony 07 października 2022, 15:15 przez Dag, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Przejazd zawsze jest w sobotę. Największa liczba uczestników. Jeśli nie ma nikogo przeciw to znaczy, że wszyscy za ;). Marku, potwierdź.
0 x
Dag

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dag »

.
Ostatnio zmieniony 07 października 2022, 15:16 przez Dag, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Awatar użytkownika
JoeM
Posty: 1839
Rejestracja: 23 listopada 2014, 15:49
Lokalizacja: Poznań / Wiry
Kontakt:

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JoeM »

Dag pisze:
JoeM pisze:Przejazd zawsze jest w sobotę. Największa liczba uczestników. Jeśli nie ma nikogo przeciw to znaczy, że wszyscy za ;). Marku, potwierdź.
Ok, ale pytam dlatego, że sam pare postów wcześniej pisałeś o piątku, bo w sobotę po śniadaniu wracacie. Mi osobiscie pewnie piątek również bardziej by pasował.
Piątek się pojawił bo to dopiero trzeci zlot z formułą czterodniową a że sporo ludzi zaczynało zlot od czwartku to w piątek była już opcja wspólnego wyjazdu. Rok temu pierwszy raz piątek zrobiliśmy sobie bez programu i wiele osób odpoczywała na miejscu. Chłopcy przy furach a dziewczyny na leżaczkach :). W soboty jest komplet uczestników. Są osoby które przyjeżdżają popołudniu/wieczorem oraz osoby, które pojawiają się dopiero w sobotę. Tak, wiec sobota ma największy sens.
Podejrzewam, że znajdą się osoby chętne na wspólny wyjazd w piątek natomiast nie wiem ile osób chce zwijać kilometry dwa dni z rzędu dla samego jeżdżenia bo chyba atrakcji wartych zobaczenie tyle tam nie ma.
0 x
Awatar użytkownika
Mareek
Posty: 2010
Rejestracja: 01 października 2014, 13:33
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareek »

JoeM pisze:Przejazd zawsze jest w sobotę. Największa liczba uczestników. Jeśli nie ma nikogo przeciw to znaczy, że wszyscy za ;). Marku, potwierdź.
Z reguły jest to sobota po śniadaniu, czyli ok 10. Oczywiście zawsze jest ładna pogoda. Jakby miało być inaczej to godzina może ulec zmianie.
0 x
Polecali zakup BMW, to się skusiłem
Awatar użytkownika
Miś
Posty: 758
Rejestracja: 11 lipca 2016, 20:40
Lokalizacja: Kalisz, UK

Re: VIII Ogólnopolski Zlot VolvoRWD.pl - Giławy wrzesień 2022 - atrakcje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś »

Mitek91 pisze:Pytanko, bo nie byłem jeszcze na zlocie RWD- Czy jeśli chciałbym się pojawić na kilka godzin, bo mam relatywnie blisko, to w jakim momencie gdzie najlepiej się pojawić żeby na luzie pogadać i ustawić swoją 940 w szeregu z innymi?
Jeśli chcesz wpaść tylko na chwilę to najlepsza pora to piątek lub sobota popołudniu. Wtedy to już tylko część "intwgracyjna"
1 x
ODPOWIEDZ