Zegary 244 GL '81 demontaż

Wszystko co dotyczy zwykłego utrzymania auta w fabrycznej specyfikacji
Arti70
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2024, 18:11

Zegary 244 GL '81 demontaż

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arti70 »

Hej, mam problem z odłączeniem linki prędkosściomierza od panelu zegarów. Panel odkręciłem, odpiąłem wszystkie wtyczki ale trzyma się tylko na lince licznika. Czarnej wtyczki nie da się przekręcić ani w lewo ani w prawo, jak to wypiąć, pomocy pls. Preędkościomierz działa ale nie zlicza kilometrów.
0 x
Awatar użytkownika
Maciek4530
Posty: 1239
Rejestracja: 07 listopada 2016, 20:12
Lokalizacja: Zakopane/Kraków

Re: Zegary 244 GL '81 demontaż

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek4530 »

Arti70 pisze:Hej, mam problem z odłączeniem linki prędkosściomierza od panelu zegarów. Panel odkręciłem, odpiąłem wszystkie wtyczki ale trzyma się tylko na lince licznika. Czarnej wtyczki nie da się przekręcić ani w lewo ani w prawo, jak to wypiąć, pomocy pls. Preędkościomierz działa ale nie zlicza kilometrów.
Jeśli nigdy nie była zdejmowana tak już będzie - w moim 264 było też bardzo ciężko ale finalnie udało się odkręcić. Zdejmij osłonę nad nogami jeśli ją masz i próbuj od tyłu, tam innych zabezpieczeń niż ten motylek nie ma :D
1 x
Arti70
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2024, 18:11

Re: Zegary 244 GL '81 demontaż

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arti70 »

Dzięki, pomogło. Ten plastikowy motylek to była jakby plomba, złamałem go śrubokrętem i wtedy kołnierz linki po przekręceniu w lewo o 90st wyszedł bez problemu.
2 x
Awatar użytkownika
Piotr Rolew
Posty: 41
Rejestracja: 05 lutego 2024, 12:31

Re: Zegary 244 GL '81 demontaż

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr Rolew »

Arti70 pisze:Hej, mam problem z odłączeniem linki prędkosściomierza od panelu zegarów. Panel odkręciłem, odpiąłem wszystkie wtyczki ale trzyma się tylko na lince licznika. Czarnej wtyczki nie da się przekręcić ani w lewo ani w prawo, jak to wypiąć, pomocy pls. Preędkościomierz działa ale nie zlicza kilometrów.
Witaj,
Będziesz miał części, na sprzedaż?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0 x
Arti70
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2024, 18:11

Re: Zegary 244 GL '81 demontaż

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arti70 »

Niestety nie będę miał części na sprzedaż, to nowy nabytek i właśnie dostał żółte blachy :-)
0 x
ODPOWIEDZ